Oğlak burcu yorumu

7 Nisan Cuma 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan güne sakin bir başlangıç yapacaksınız ve iç dünyanızda çeşitli endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda uyumu yakalamanız kolay olamayacaktır. Daha çok yalnız kalmayı ve kendinizi dinlemeyi tercih edebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal durumunuzda önemli değişiklikler olacaktır. Kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz ve yaklaşımlarınızda sabırsızlıklar içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı son derece açık olacaksınız ve içinizden geldiği gibi hareket edeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Günün ilk yarısı bir çok sorunla aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz bu durum sizi psikolojik olarak etkileyecektir. Çevrenizde olumsuz bir ortam olacaktır ve sizde bundan etkileneceksiniz. İşinizle ilgili bazı konuları ihmal edebilir yada erteleyebilrisiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi çok daha enerjik hissedeceksiniz ve işinizle ilgili konular sizin için önem kazanacaktır. Ancak ani kararlar almanız ve fazla düşünmeden harekete geçmeniz olumsuz sonuçlarla karşılaşmanıza yol açabilecektir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda sabah saatleri dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz ve bu anlamda bazı kaygılar yaşayabilirsiniz. Günün ikinici yarsında ise maddi konuları çok fazla düşünmeyeceksiniz ve bu anlamda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Akşam üzeri saatleri sağlığınıza dikkat edin ve ani girişimlerde bulunmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

mIRC İndir

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle