Hakkımızda

Klavye Bilgisayar internet Teknolojileri. 2003 Den günümüze kadar Türkçe Mirc server hizmeti veren ve günümüze kadar istikrarlı bir şekilde gelen sayılı Türk serverlarından biridir Zurna. Bugün gelmiş olduğumuz durum itibari ile kullanıcılarımızın büyük payı olduğunu söyleyebiliriz. Gelişen Teknoloji çağı ve bizim de ayak uydurmamız gereken bi takım gelişmeler sonrası bugün bir çok kelimelerde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Geçmişte sadece Mirc üzerinden Chat imkanı sağlayan Zurna bugün artık Web ve Mobil olmak üzere bir çok farklı yazılımsal sistemler ile kullanıcılarına Sohbet imkanı sağlamaktadır.

Mobil Chat ve Sohbet Sistemi

Bir çoğumuzun artık kullanmakta olduğu Chat alt yapısına sahip sistemlerdir. Aslında farklı isimlere sahip olsalarda kullanıcıların bildiği ismi budur. Birazdaha bahsetmemiz gerekirse qwebirc de diyebiliriz. Sistemin işleyiş biçimi kullanıcıların Mobil odaklı sistemler: Cep Telefonu, Tablet gibi cihazlardan Zurnaya erişmek istediklerinde bu sistemler alt yapımız tarafından algılanarak sizlere kullanmakta olduğunuz yazılım sistemlerine yönlendirerek rahat ve kullanışlı biçimde Sohbet etmenizi sağlar.

Oyun ve Eğlence Kanallarımız

Sitemiz üzerinde yer almakta olan bir çok Eğlence uygulamamız bulunuyor. Bunlardan bahsetmek gerekirse Chat Odaları içerisinde #Oyun, #Kelime Gibi bir çok Oyun severler için geliştirmekte olduğumuz projelerimiz mevcuttur. Ayrıca sitemiz üzerinde de geliştirmiş olduğumuz bazı testlerimiz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları: Aşk Ölçer, Bununla Sevgili düzeyinizi analiz edebilirsiniz. Zeka Seviyesi Testi ile seviyenizi Ölçebilirsiniz. dilerseniz sağ sütundan bakarak tüm testlerimizi deneyebilirsiniz. Ayrıca bayanlarımızı da unutmadık dilerseniz Burç Yorumları ile Günlük Burç Yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Mobil Sohbet

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

mIRC İndir

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle